top of page
Hakkında.jpg

Hakkımızda

 

AHEN MUMESSİLLİK DIŞ TİC.SAN.A.Ş. olarak Endüstriyel bıçaklar konusun da 16 yıldan fazla deneyime sahibiz. Küresel olarak faaliyet gösteren imalatçılar ile birlikte çalışmaktayız. Tedarikçi olarak müşteri hizmetlerinin her şeyden önemli olduğuna inanıyoruz. Sonuç olarak müşterilerimizin ne istediğini biliyoruz; bıçaklarına ne kadar çabuk ihtiyaç duyduklarını, kullanım ömür ve performans için gereken tip ve kaliteyi sağlamak için çok çalışmaktayız. Tedarik ettiğimiz tüm bıçakların Dünya standartlarına uygun olarak üretildiğini teminat altına alma konusun da gayret içindeyiz ve bu güveni müşterilerimize sunuyoruz. Müşterilerimize olan bağlılığımız, bu hızlı ve rekabetçi ortamda sürekli olarak yüksek müşteri memnuniyeti ve birinci sınıf ürünler sunabilmemiz için Avrupa da Makine Bıçakları geliştirmeye ve yatırım yapmaya devam edeceğimiz anlamına gelir.

Vizyonumuz

Müşterilerimize çağın gereklerine uygun çalışma ve düşünce yapısıyla, en iyi, en doğru şekilde hizmet etmek, açık ve dürüst olmaktır. Sürekli değişen Pazar koşullarında; eğitim seviyesi yüksek, değişime açık yönetim kadrosuyla hızlı ve zamanında doğru kararlar alarak, geçmiş de yakaladığımız büyüme trendini geleceğe taşımak, sektöründe öncü kuruluş olmaktır. 

Misyonumuz

Konusunda ve mühendislik hizmetlerinde en iyi olmak, teknolojiyi takip etmek, müşterilerin sorunlarını, hızlı, kaliteli, verimli hassas çözümler bulmaktır. Ekonomik ve verimli çözümler üreterek maliyetleri düşürmek, sürekliliği sağlamaktır.

bottom of page